• Sekretariat ON-LINE

• ZASADY FUNKCJONOWANIA SZKOŁY w OKRESACH NAUKI ZDALNEJ

Szanowni Państwo, w związku z pojawiającymi się okresami nauki zdalnej

informujemy, że:

• w czasie kwarantanny pojedynczych klas oraz w czasie nauki zdalnej  wprowadzonej w całym kraju dla oddziałów IV - VIII sekretariat jest czynny od poniedziałku do piątku między 9:00 a 15:00
        • w czasie kwarantanny całej szkoły lub nauki zdalnej wprowadzonej w całym kraju dla oddziałów 0-VIII sekretariat jest czynny od poniedziałku do piątku między 10:00 a 12:00. Na wizytę należy się umawiać wcześniej telefonicznie, by uniknąć niepożądanego kontaktu z innymi osobami.

Komunikat o zasadach funkcjonowania szkoły w związku

z trwającą pandemią Covid-19

Szanowni Państwo,

mając na uwadze dynamicznie rozwijającą się sytuację związaną z zagrożeniem chorobą COVID-19 oraz w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo zarówno Państwa, dzieci oraz pracowników, informujemy, że do odwołania Szkoła Podstawowa w Mogilnie Dużym będzie funkcjonowała w oparciu o poniższe zasady:

1. Kontakt z sekretariatem jest możliwy telefonicznie (nr tel.: 43 677 26 28, ew.: 795 772 628) lub za pomocą poczty elektronicznej – spwmd@wp.pl .

2. Kontakt z dyrektorem szkoły oraz nauczycielami jest możliwy za pośrednictwem dziennika elektronicznego.

3. Interesanci będą przyjmowani tylko w szczególnie uzasadnionych przypadkach, po wcześniejszym uzgodnieniu daty i godziny.

4. W sytuacji wprowadzenia nauki zdalnej dla wszystkich oddziałów w całym kraju przekazywanie dokumentów, korespondencji będzie odbywać się za pośrednictwem tzw. skrzynki podawczej umieszczonej przy drzwiach wejściowych wewnątrz budynku.

5. Biblioteka szkolna udostępnia jedynie lektury z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, t.j. zwracane woluminy poddawane są kwarantannie. Zapytania o możliwość wypożyczenia danej książki należy kierować za pośrednictwem dziennika elektronicznego do pani Ewy Bernasiak.

6. Na terenie szkoły obowiązują zasady tzw. reżimu sanitarnego, t.j.: zakrywanie ust i nosa maseczką, dezynfekcja rąk, zachowanie dystansu społecznego.

7. Poza uzasadnionymi przypadkami rodzice, opiekunowie i osoby niebędące pracownikami szkoły nie wchodzą na teren budynku. Wizyty w szkole ograniczamy do niezbędnego minimum.