• JASEŁKA 2020

• Boże Narodzenie nie musi trwać tylko trzy dni. Może być w nas przez cały rok. Zapraszamy Państwa na wyjątkowe Jasełka, które zostały nagrane w 20 domach oraz naszej szkole przy zaangażowaniu ponad dwadzieściorga dzieci, sztabu rodziców i opiekunów. Mimo, że każdy pracował oddzielnie, udało się nam stworzyć wspólne dzieło, które można obejrzeć TUTAJ.

• Świąteczne życzenia

• Szanowni Państwo,

W tym pięknym czasie, życzymy Wszystkim, aby Święta Bożego Narodzenia upłynęły w ciepłej, rodzinnej  atmosferze przepełnionej radością, a Nowonarodzony Pan Jezus obdarzał zdrowiem, miłością, pokojem i wszelkimi łaskami potrzebnymi do pokonywania codziennych trudności. Niech ustanie to co nas przygnębia i ogranicza, niech nieporozumienia zakończą się zgodą, a nasze serca niech się otworzą na każdą napotkaną osobę. Wszystkiego co najlepsze!

• Tup, tup, tup... idą Święta!

• Jeszcze tylko parę chwil i siądziemy wszyscy przy wigilijnych stołach. A tymczasem do naszych zerowiaków przytuptały takie oto przeurocze butki, wypełnione pysznościami. Widocznie wszystkie dzieciaki w tym roku były naprawdę baaaardzo grzeczne! :)

• SZKOLNE PODIUM

• Pierwszy konkurs Samorządu Uczniowskiego w całości rozstrzygnięty! Więcej szczegółów, fantastyczne biało-czerwone stroje, punktację z poszczególnych konkurencji, a także informację o bonusach jakie otrzymają wszyscy, którzy aktywnie wzięli udział w konkurencjach, możecie zobaczyć TUTAJ.

• Nasza historia oczami dzieci

• Mikołaj, Julka i Dawid to uczniowie klasy III, którzy zaangażowali się w powstanie historycznego projektu multimedialnego. Dzięki stworzonym przez nich rysunkom oraz przeprowadzonemu wywiadowi możemy pokazać polską historię z punktu widzenia najmłodszych. Przed Państwem pierwszy odcinek "Naszej historii oczami dzieci".