• ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2021/22

• To już za chwilkę! Tak, już niedługo spotkamy się wszyscy po wakacjach, aby móc rozpocząć nowy rok szkolny :)

O godzinie 8:15 w kościele parafialnym w Dobroniu zostanie odprawiona msza święta, następnie uczniowie zostaną przewiezieni autobusami pod szkołę, gdzie o 9:15 rozpoczną się spotkania wychowawców z klasami. Po ich zakończeniu autobusy ruszą spod szkoły o 9:45. Prosimy o uważne zapoznanie się z poniższym rozkładem jazdy. Nie będzie wspólnej uroczystości na świetlicy! Dzieci są zobowiązane do posiadania maseczek i przestrzegania reżimu sanitarnego. Dzieciom z zerówki i klasy pierwszej może towarzyszyć jeden rodzic.

DOWÓZ NA MSZĘ NA GODZINĘ 8.15

AUTOBUS NR 1:

• 7.15 POLESZYN
            • 7.25 ORPELÓW, ORPELÓW NUMERKI
            • 7.30 KOLUMNA PKP I UL. PIEKARNICZA
            • 7.45 PRZYGOŃ

AUTOBUS NR 2:

• 7.00 BARYCZ
            • 7.15 KOLONIA LDZAŃ, BROGI, ZIMNE WODY, MORGI, LDZAŃ
            • 7.35 RÓŻA
            • 7.40 MOGILNO
            • 7.45 MOGILNO MAŁE/DOBROŃ DUŻY

• Nowe wytyczne sanitarne na rok 2021/2022

• Szanowni Państwo, drodzy Uczniowie!

Zbliża się kolejny rok szkolny, dlatego w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo nas wszystkich prosimy o zapoznanie się z najnowszymi wytycznymi sanitarnymi, które można znaleźć TUTAJ.